Ja I Cała Reszta

Program Dr Neuronowski® przeznaczony jest dla specjalistów zajmujących się terapią funkcji językowych i innych funkcji poznawczych (pedagogów, neuropsychologów, logopedów, neurologopedów i lekarzy). Patrzcie jakie światło przed wami się świeci. 21 sierpnia urodziła się córeczka Natalii Siwiec i jej partnera Mariusza Raduszewskiego Świeżo upieczeni rodzice postanowili poczekać z wyborem imienia do dnia porodu. Wszystko po to, aby zobaczyć jakie imię będzie do niej pasowało. Od dłuższego czasu pracuję dla Good Wanting Studio To idealna praca dla kogoś, kto nie lubi wybiegać z planami na pół roku do przodu (śmiech). Bardzo mi to pasuje, bo raz maluję murale - teraz ciągiem od ponad miesiąca, raz maluję obrazy, raz jestem kurą domową, a innym razem odpoczywam na wakacjach (śmiech).
@kajmanowicz Bo przemoc jest prawie w ka¿dym domu. Czasem jest to tylko psychiczna, ale jest tak samo dotkliwa jak fizyczna. Nie tylko w domu, bo równie¿ w w szkole stosowana przez samych nauczycieli, w pracy i na ulicy. Wystarczy przejechaæ siê po jakim¶ mie¶cie samochodem zgodnie z przepisami drogowymi, to zaraz wychodzi i widaæ przemoc, podje¿d¿anie pod samochód, wyprzedzanie, albo i nawet w akcie zemsty po wyprzedzeniu hamowanie. Przyk³ad drogi jest doskona³y, bo pokazuje jak du¿e jest to zjawisko i jak czêsto wystêpuje.
Pracę nad naszym tekstem zacząłem od umieszczenia ogłoszeń w kilku serwisach poświęconych matkom zastępczym. Na konwencjonalnych forach oraz w sieci TOR (The Onion Router - sieć zapewniająca prawie anonimowy dostęp do Internetu. Ma oddzielne fora i wyszukiwarki). @otgees Siê morduje i chowa w beczkach, Siê morduje i wrzuca do stawu w nadzieji na zjawienie siê rekina. Siê morduje i zglasza, ¿e zosta³ uprowadzone. Nie wspomnê traktowaniu ich w rodzinach zastêpczych ( nie wszystkich ) które stworzy³y sobie z tego dobry sposób na zycie.
Przyjaciel Sencowa, reżyser Aleksiej Miedwiediew powiedział Echu Moskwy, że na razie prośby nie udało się dostarczyć adresatowi i że egzemplarze listu przekazał adwokatom Sencowa. Przyznał, że nie wie, jaki będzie dalszy tryb postępowania, ale ocenił, że teraz najważniejsze nie są aspekty prawne, lecz "fakt, że człowiek umiera, jest w stanie krytycznym". Z tego względu zapadła decyzja upublicznieniu listu.
A mój syn ma 14 lat. Był karmiony piersią do three urodzin. Wbrew temu co tu wyczytałam nie ma problemów logopedycznych, zdrowotnych, nie jest uzależniony emocjonalnie ode mnie, nie jest zniewieściały i nie ma żadnych innych zaburzeń. Ja również nie wymagam interwencji psychologicznej z powodu zbyt długiego karmienia moich dzieci (już wszystkie wyrosły z pieluch dawno). Jeżeli komuś nie odpowiada widok matki karmiącej, to niech po prostu na nią nie patrzy. Ale nie wiem, co może być odrażającego w zasłoniętej dzieckiem (nawet dużym) piersi, w momencie gdy sutek znajduje się przecież w buzi dziecka. blog o biznesie pewno ładniejsze są zdjęcia obnażonych kobiet, z cycami wywalonymi na okładkach czasopism. To na pewno przyjemny widok. Ale przysłonięta pierś karmiącej to ble, fuj. Szkoda mi słów na komentarz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ja I Cała Reszta”

Leave a Reply

Gravatar